Author: l***0
Date:
Review: molto carino mia figlia e felicissima
Color: Pink
Price: £49.28
Android 11 / 7-inch tablet / 3 GB RAM 32 GB ROM (expandable to 128 GB) / Type-C interface / TF card slot / 2 MP front camera + 2 MP rear camera / 3500 mAh battery / Quad-core processor / 2.4 GHz Wi-Fi / Bluetooth 4.2 / Audio playback: Supports MP3, WMA, APE, FLAC, AAC, OGG, AC3, WAV and other audio formats / Video playback: Supports H.264, H.263, MPEG4 ASP, MPEG4, MPEG1, MPEG2, ON2 VP6, Sorenson, WMV, RealVideo, DivX/Xvid/VC-1 and other video formats (up to 1080p) / Image search: Supports JPG, BMP, GIF, PNG and other image formats, supports image zoom, slideshow, etc. / E-book (FBReader): Supported fb2, html, pdf, epub, fb2, txt and other formats
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Black |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se251227104126357020243 |
Brand Name: ATMPC
Quality: 1770197 people said the quality is very good!
Author: l***0
Date:
Review: molto carino mia figlia e felicissima
Color: Pink
Author: m***6
Date:
Review: Funciona adecuadamente. Algo pequeña, perfecta para niños/as
Color: Blue
Author: m***6
Date:
Review: Es algo pequeña, sin embargo para niños/as está genial. Funciona adecuadamente.
Color: Pink
Author: v***0
Date:
Review: Bello come strutturato molto resistente ma molto Lento
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.